İKİZLER HALI YIKAMA FİRMA PROFİLİ

İkizler halı yıkama; Türkiye'de, halı yıkamada öncü olan firmalar da bu işe başlamış, yeterli tecrübe, deneyim, disiplin ve özgüven sahibi kişilerce kurulmuş olup, işini profesyonel bir biçimde yapmanın ve bunun karşılığını görmenin haklı gururunu yaşamaktadır…
Firmamız için aslolan, her şeyden önce müşterilerimizin yüzünde gördüğümüz tebessüm olmuştur ve olmaya devam edecektir.

İkizler Halı Yıkama, kurulduğu günden bu yana tek işimiz olan halı yıkamayı en doğru ve en iyi şekilde yapmaya devam etmiştir.

Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. İlişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.

Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız:

Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren bir anlayışla çalışırız.

Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.


Yasal Sorumluluklarımız:

İkizler Halı Yıkama, olarak Tüm faaliyet ve işlemlerimizi yürütürken, her türlü kamu kurum ve kuruluşu, idari oluşum, sivil toplum örgütü ve siyasi partilere herhangi bir menfaat beklentisi olmaksızın eşit mesafede yer alır ve bu sorumluluk bilinci ile yükümlülüklerimizi yerine getiririz.


Şirket Politikası:

Sektöründe lider bir isim olarak tüm çalışma ve faaliyetlerine yansıyan iyi ve seçkin marka imajını geleceğe dönük olarak güçlendirmek bu doğrultuda yol almak.